Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktualně

5,5,2017 se sejdou naší zástupci o projednání kolektivní smlovy ,která bude platit pro MKD do konce roku 2018.Podle vládního nařízení se nám zvedla hod.sazba ,ale to hlavně starší šofeři vůdec nepocitily ,protože se jim snížilo osob.hodnocení .Zatím se to dostalo do takovýho stádia ,že platy se snižijí.Lepší by bylo se z vedením rozumně domluvit (což se nám zatim vždy podařilo) NEŽ,BOHUŽEL hnát to  razantnějším krokům.   ZÍTRA  UVIDÍME.

 

 

 Vyšlo nové interní nařízení kdo chce parkovat od 11.11.před podnikem nebo po zaplnění parkoviště u zdi musí mit parkovací kartu .Tu dostane na požádání na vrátnici ,když udá jméno,osobní čiclo,SPZ..Po 11.11 bude každé vozidlo bez parkovací karty oznámeno na policii ČR za neoprávněné parkování na soukromém poze

Chtěl bych upozornit -kdo nakladá Lanu používejte gumy na podložení je jedno jestli má návěs certyfikát .Pokud dáváte 14 kurtů nevychází to ,a vystavujete se nebezpečí postihu ze strany kontrolních orgánů ,a to i na ůzemí ČR..Totěž platí i pro firmu HK tam sice nekurtujem,ale náklad jde až do střechy která ho blokuje ,takže s gumama se to dá okecat nebo postih bude menší.

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od 1,11,2012 platí zákaz jízdy nad 7,5tuny v Rakousku na dálnici A-12 v úseku Langkamfen-Zirl v zimním obdobi 1,11-30,4  20hod.-5hod, , a letním 1,5-31,10, -22,hod-5,hod tento zákaz se nevztahuje na  vozidla euro 6.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na školení řidičů proběhla zpráva ,že stačí pouze doplnit kartu a nemusíme mít papír na dovolenou,Upozornuji .že žádný digitál neumí doplnit víc jak 99hodin takže zbytek dnů není doplněm a říkáte si o finanční postih v řádech 100 i více eur-doporučuji si nechat napsat ppír na dovolenou.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 14,4,2017 proběhlo sezení rady k připravovaným změnám k odměnování řidičů MKD. Po celkem dost bouřlivé rozpravě sme se dohodli.Byl zvolen zástupce ,který tyto požadavky přednese vedení ,a zároven o tom bude informovat předsedu odborů.Výsledky vyjednávání budou na uzamčené diskuzi..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Skartace, archivace

(Jana Smutná, 11. 8. 2013 18:01)

Ještě odkaz:
http://www.reisswolf.cz
http://www.reisswolf.cz/skartace/699-779

Skartace, archivace

(Jana Smutná, 11. 8. 2013 18:00)

Kdyby někoho zajímali informace na téma skartace a archivace tak předávám vyzkoušený kontakt:
<a title="Skartace od společnosti REISSWOLF" href="http://www.reisswolf.cz/">Skartace, archivace REISSWOLF</a>
nebo
<a title="http://www.reisswolf.cz/skartace/699-779" href="http://www.reisswolf.cz/">Skartace - detail</a>

VTO ZDAR, a.s.

(Skovajsa Karel , 7. 9. 2011 7:49)

Veřejna Wifi na ZDAR, a.s. je funkční od 1.7.2011
V případě že zamněstnanec chce přistup na wifi fi. ZDAR je nutné požádat písemně vedoucího závodu transport o povolení přístupůa pak dojít na TO odd. kde bude nastaven přístup.
Na Vašich web stránkachneuprávněně používata logo a lišty a obrázky fi. ZDAR ????
Děkuji
Skovajsa Karel (skovajsa@zdar.cz)
Čekám na ineligetní odpověď

Re: VTO ZDAR, a.s.

(drak, 10. 9. 2011 17:24)

Oukej Karle Fotku okažitě stahuji sme zaměstnanci Zdaru tyto stránky jsou pro nás ,a dělají reklamu i firmě v které pracujem,at jsou to km bez nehody- odznaky iru atd.Pokud na tom budete trvat odstraníme i to nevidim vtom žádnej problém ,ale podle mě je to škoda.My to máme pro svou komunikaci -objížky nové předpisy problémy .Jestli tyto stránky jsou pro firmu špatná reklama předelame to vyjádři se čau

 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 58068
Měsíc: 408
Den: 18